PAYKASA BOZDURMA

Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma nasıl yapılır? Ön ödemeli dijital bir kart olan paykasayı alırken de, bozdururken de büyük bir kolaylık yaşarsınız. Kredi kartlarını online olan ortamlarda etkisiz hala getiren bu kart, internette yapılan alışverişlerin çok daha güvenli olmasını sağlamıştır. Hızla gelişen teknolojinin bir ürünü olarak piyasaya çıkan ve kullanımı yaygınlaşan paykasa, dünyada kullanılan bir uygulamadır. Yapacağınız paykasa bozdurma işlemi ile sanal paranızı nakite çevirmeniz mümkündür.

Nakite ihtiyaç duyduğunuz anda hemen bozdurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanında olsanız da, sanal kartınız geçerliliğini koruyacaktır. Çok fonksiyonlu olan paykasa, ukash ile çalışma prensibi olarak büyük bir benzerlik göstermektedir. 5 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar alım yapabilmeniz mümkündür. Müşterilere farklı bütçelerde kart seçenekleri sunulmaktadır. Dolayısıyla kişiler, ihtiyaçları doğrultusunda bir kart tercih etmektedir. Tutarınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Yedi gün 24 saat boyunca da bozdurma işlemi talebinde bulunabilirsiniz.

Paykasa Bozumdurmak için İlk Adımlar.

1-) Müşteri Temsilcileri ile irtibata geçip kur fiyatını öğrenmektir. Satış fiyatlarımıza göz atabilirsiniz
2-) Firmamıza güvenebilirsiniz 6 yıldır Sektör’de öncü firmayız
3-) Paykasa Kodunu Müşteri hizmetleri  teslim edin ve banka hesap numarasını belirtin
4-) Hesap numaranızı belirtikden Maximum 15 dk içinde ödeme hesabınıza ulaşmış olur.

 Yüksek Fiyata Bozdurma

Sanal kartındaki parayı nakite çevirmek isteyenler, yüksek fiyata bozdurma işlemi yapabilmektedir. Bunun için güncel kurlar takip edilmelidir. Alım-satım işlemlerinin belirtildiği kurlar hakkında, canlı destek bölümlerinden bilgi alınabilmektedir. Kuru takip eden kişiler, bozdurma işlemini yüksek fiyata yapabilir. Online olarak yapılan bu işlemde, kart numarası sanal bayiye iletilmektedir. Paranın yatırılmasını istediğiniz hesap numarasını belirterek, güncel kur üzerinden sanal paranızı nakite çevirebilirsiniz. Aktarma işlemi için uzun süre beklemeniz gerekmez. Anında hesaba para aktarımı yapılmaktadır. Hesaplama o günün döviz kuru esas alınarak yapılmaktadır. Döviz kurunu takip ederseniz, kurun yüksek olduğu anda bozdurma işlemini yapabilirsiniz.

Paykasa Bozdururken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Paykasa bozdururken son derece dikkatli olmak gerekir. Sanal paranızı düşük fiyata nakite çevirmek istemiyorsanız; alım ve satım ile ilgili biraz da olsa bilgi sahibi olmanız önemlidir. Dilerseniz canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimiz sizlere gerekli bilgiyi aktarabilirler. Alışverişlerde güvenli olarak kullanabileceğiniz sanal kartınıza, artık ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsanız; anında o parayı nakite çevirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilen işlemler, kişileri son derece memnun etmektedir.

Euro bazlı olarak tasarlanan kartlar, bozdurmak istediğiniz günün kurundan hesaplanarak sizlere iletilmektedir. Uygun fiyata bu kartı satın alabildiğiniz gibi, yüksek fiyata bozdurma olanağınız da bulunmaktadır. Güncel bozdurma kurunu öğrenmek için sitemizin sağ alt tarafta bulunan canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerimize yazarak öğrenebilirsiniz. Web sitemiz SSL Sertifikası dahil tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir. Organik aramalarda üst sıralarda sıralanmaktadır. Kartlarınızı sitemizde 7 gün 24 saat güvenli, hızlı ve en yüksek kurdan bozdurabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bize iletişim, canlı destek ve Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

Not: Lütfen haddinden yüksek bozdurma kuru veren ve reklam veren sitelere dikkat ediniz dolandırılma riskiniz reklam veren ve günlük kurdan yüksek oran veren sitelerde yüksektir. Reklam veren siteler günübirlik reklam vererek insanları dolandırmaktadır işlemlerinizi mümkün olmadıkça reklam veren sitelerde bozdurma işlemi yapmayınız.

× WHATSAPP