ASTROPAY BOZDURMA ve AKTİF SATIŞ MERKEZİ

ASTROPAY

Günümüzde internet üzerinden birçok alışveriş gerçekleştirilmektedir. Ancak internetten alışveriş avantajlı olduğu kadar güvenli değildir. Özellikle alışveriş siteleri gibi alanlara insanlar kişisel ve kredi kartı bilgilerini vermek istemezler. Bu noktada sanal kart kullanımı oldukça faydalıdır. Astropay kart yüksek güvenlik amaçlanarak tasarlanmış bir ödeme yöntemidir. Sanal cüzdan, sanal kart şeklinde adlandırmak da mümkündür. Kullanımı oldukça kolay olmasının yanı sıra, kullanıcıdan da kesinlikle herhangi bir kişisel bilgi talep etmemektedir.

Satın alındığında kullanıcıya fiziksel bir kart gönderilmez. Sanal bir kart olarak kullanıcıya 16 haneli bir kod gönderilir. Bu kod tek kullanımlıktır ve internette sanal kartı ödeme yöntemi olarak kabul eden her yerde alışveriş yapılmasını sağlamaktadır. Tek kullanımlık olması da güvenlik amaçlı olarak düşünülmüş bir özelliktir. Başkası tarafından kullanılma riski bu anlamda minimuma indirilmektedir. Kart kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Kullanıcı yeniden bu ödeme yöntemini kullanmak istediğinde yeni bir kart satın almalıdır. Karta yükleme yapmak gibi bir durum söz konusu değildir.

Ödeme yapılırken kişisel bilgilerin paylaşılması söz konusu değildir. Ödeme sayfasında yalnızca sanal kart tarafından verilen 16 haneli kod kullanılmaktadır. Kartların fiyatları ise 10$, 20 $, 40 $ ve 100 $ şeklindedir. Ülkenizin para birimi üzerinden fiyatları kur fiyatlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel fiyatları takip etmek faydalı olacaktır. Kullanımdan vazgeçilmesi durumunda veya kartın son kullanma tarihinin gelmesi halinde Astropay bozdurma işlemleri yapılabilmektedir. Kartın içerisindeki bakiye anlaşmalı banka hesabına aktarılmaktadır. Bozdurma işlemleri için sitemizde sağ alt tarafta bulunan müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek bozdurma işlemini güvenli ve hızlı bir şekilde 7 gün 24 saat gerçekleştirebilirsiniz.

Nerelere Kullanılır?

Günümüzde binlerce internet sitesi, online platform ve oyun içi alım satımlarda, ödemelerde etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Gün geçtikçe de Astropay kullanılabilen oyunların ve internet sitelerinin sayısı daha da fazla artmaktadır. Ödeme yöntemleri arasında sanal kart bulunan her yerde, 16 haneli kod ile işlem yapabilmek mümkündür. Alışveriş sitelerinin yanı sıra oyun içi alım satımlarda da kartı kullanabilmek büyük avantaj sağlamaktadır. Oyunlarda alım satım yapılırken güvenli olmasının yan sıra, ödeme işlemlerinin oldukça kolay ve hızlı gerçekleştirilebilmesi de kullanıcılar için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Hızlı ve kolay satın alma, kullanma ve bozdurma süreçlerine sahiptir. Geleceğin ödeme yöntemi olarak da tabir edilen sanal kartın, internetin hızlı dünyasına en iyi uyum sağlayan ödeme yöntemlerinden biridir. Son derece güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmak isteyen herkes bugün sanal kart satın alarak kullanmaya başlayabilir. 16 haneli kod kişiye ulaştıktan hemen sonra kullanılmaya başlamaktadır.

Satın alma işlemlerini sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek veya sol at tarafta bulunan whatsapp destek bölümünden kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve güncel kurlar için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat online destek hizmeti vermektedir.

× WHATSAPP